Fuchun Sanayi Geliştirme Co, Ltd. Shenzhen

Ürüne değer katmak, kaliteyi ve hizmeti korumak

Tanınmış Tasarım, Profesyonel Hizmet, Birinci Sınıf Ürünler, Prestijli Üretici.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFrancis Hydro Turbine

1MW Küçük Francis Türbin / Su Türbini Jeneratörü Hidroelektrik Projesi

iyi kalite Pelton Hydro Turbine satış için
iyi kalite Pelton Hydro Turbine satış için
Bugün ilk kez ben şahsen teslim mal gördüm. Benim izlenimim görsel olarak çok olumlu, tüm ürünler çok iyi qualit vardır.

—— Crroudia

Biz ebrd bir çağrı aldı, onlar kurulumunuzu kontrol ve Gürcü müşteri, banka denizlerini çok memnun olduklarını söyledi

—— Brien

Ben sohbet şimdi

1MW Küçük Francis Türbin / Su Türbini Jeneratörü Hidroelektrik Projesi

Çin 1MW Küçük Francis Türbin / Su Türbini Jeneratörü Hidroelektrik Projesi Tedarikçi
1MW Küçük Francis Türbin / Su Türbini Jeneratörü Hidroelektrik Projesi Tedarikçi 1MW Küçük Francis Türbin / Su Türbini Jeneratörü Hidroelektrik Projesi Tedarikçi 1MW Küçük Francis Türbin / Su Türbini Jeneratörü Hidroelektrik Projesi Tedarikçi 1MW Küçük Francis Türbin / Su Türbini Jeneratörü Hidroelektrik Projesi Tedarikçi

Büyük resim :  1MW Küçük Francis Türbin / Su Türbini Jeneratörü Hidroelektrik Projesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FUCHUN
Sertifika: CE, IEC
Model numarası: HLA855-WJ-68

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj, ahşap kutular, yapısal çelik
Teslim süresi: 12 ay 2 ay
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Nakit
Yetenek temini: Her yıl 600 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Türü: Francis türbini Kapasite: 1000kw
Anma su Kafa: 52m Tasarım Deşarj: 2.32m³ / sn
Nominal hız: 750r/dak Kaçak malzeme: Paslanmaz Çelik (06Cr13Ni4Mo)

1MW Küçük Francis Türbin / Su Türbini Jeneratörü Hidroelektrik Projesi

madde Parametre
Kapasite 2 x 1000 kilovatlık
Anma kafa 52m
Anma Akışı 2 × 2,32 m3 / s
Su türbini
Türbin tipi Yatay Francis Türbin
Türbin Modle HLA855-WJ-68
Dönme hızı 750R / dakika
Kaçak Hız 1448r / dakika
Koşucu Çapı 68cm
Koşucu Malzemesi Paslanmaz Çelik (06Cr13Ni4Mo)
Rulman Soğutma Yolu Su soğutma
1 MW Su Türbini Jeneratörü
Jeneratör Tipi Senkronize et, Yatay
Jeneratör Modle / 1180 SFW1000-8
Anma gerilimi 3.3kV
Anma Güç Faktörü 0,8 (Geçiş)
Sıklık 50 Hz
Yalıtım sınıfı F / F
Fren yolu Petrol Frenleme (validen)
Uyarma sistemi SCR
transformatör 3.3kV ila 33kV
Yardımcı ekipman ana giriş valfi, vali, trafo, LV & HV şalt, SCADA, vinç vb

1. Su giriş parçaları

Su giriş parçaları, bağlantı borusu, türbin giriş vanası ve genleşme derzi oluşur. Türbin giriş vanası durması gerektiğinde üniteyi statik su ile kapatmak için kullanılır; ünite acil durumdayken ve türbin dağıtıcısı arızalandığında üniteyi kapatmak ve dinamik sudaki su akışını kesmek için de kullanılır. Genleşme derzi kurulum hatasını telafi etmek ve bakım kolaylığı için kullanılır. Su tahliye vanası alt kısmında bulunur. Bağlantı borusunun bir ucu türbin giriş vanasına bağlanır; diğer bir uç santral borusu ile bağlantılıdır (şantiyede kaynaklı).

2. Spiral durum

Spiral kılıf, içinde sabit bir kılavuz pervane bulunan kaynak parçasıdır. Spiral durum, suyun, su akışının girdap sayısı haline gelmesine ve çevre boyunca düzenli olarak kılavuz kanadın aparatına ve koşucusuna akması için su yönlendirilmesine neden olacaktır. Başlangıçta su doldururken havayı boşaltmak için spiral kutunun üstündeki hava tahliye vanasıyla donatılmıştır.

3. Türbin dağıtıcısı

Kılavuz kanatçığı, kılavuz kanatçığı kolu, şaft kovanı, ön kapak, arka kapak, vs.'den oluşur. Yük değişmesine bağlı olarak türbin boşalmasını ayarlamak için su akışının girdap sayısını oluşturabilir veya değiştirebilir. Aynı zamanda normal ve acil kapanma için kullanılır. 16 kılavuz kanadının şekli, boyutları, miktarı ve konumu, kabul edilen model türbinine benzer, su akışının çalışma sırasında titreşime neden olmayacağından emin olmalıdır. Kılavuz kanadın aralık çemberin çapı 860 mm'dir. Kılavuz kanatçık, tam açılmadan neredeyse yüksüz açmaya kadar olan aralıktaki kendiliğinden kapanma eğiliminin hidrolik tork performansına sahiptir. Kılavuz kanadının maksimum açılması belirli bir marja sahip olacaktır. Durdurma bloğu her kılavuz kanadına sahiptir, kılavuz kanadın belirli aralıklarla sallanabilmesi için kontrol edilebilir ve kesme pimi kırıldığında ve kılavuz kanadınla kılavuz kanadın kolu arasındaki sürtünme tertibatı kullanım dışı olduğunda diğer kılavuz kanatlarıyla çarpmaz . Kılavuz kanat, ZG230-450'den yapılmıştır, değiştirilebilir olmalıdır. Her kılavuz pervanesi tam olarak işlenir; Su sızıntısını azaltmak için bitişik kılavuz kanatların temas hattı kapanma durumunda tüm kılavuz kanatların mükemmel şekilde temas etmesini sağlamak için tamamlanmalıdır. Kılavuz kanat mili ve dağıtıcı mil yatakları kendinden yağlamalı kaymalı yataklardır; rulman ayakkabısı, çelik sırt kompleks malzemesini kullanır. Her kılavuz kanadının konumunu ön ve arka kapağa ayarlamak ve tutmak için kılavuz kancası kolu uç kapağı ve cıvatasını kullanın. Sızdırmazlık, akışı kesmek için üst kılavuz kanat şaftı üzerinde bulunur. Kontrol halkası bir bütün olarak dökme çelikten yapılmıştır. Dairesel kablolama plakası kontrol halkasının dış çevresine yerleştirilmiştir. Kontrol halkası yeterli kuvvete ve sağlamlığa sahiptir, servomotorun dengesizlik stresi nedeniyle aşırı bükülme meydana gelmez.

4. Koşucu

Koşucu türbinin kalbidir; su enerjisini mekanik enerjiye aktarabilir. Runner bir bütün olarak kaynak yapılır, taç, bant ve bıçak paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, ZG0Cr13Ni4Mo paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Taç ve bant, su sızıntısını azaltmak için boşluk tipi sızdırmazlık sağlar. Her kızak bıçağının şekli, standart GB / T 10969 “Hidrolik türbinlerin su geçiş bileşenleri için spesifikasyonlar” standardına göre işlenmelidir. Kızak, ASME standardına göre tahribatsız muayeneye tabi olarak özel şartnameye göre kaynaklanır ve ısıl işleme tabi tutulur. Yolluk, işlemeden sonra statik denge testine tabi tutulur. Taşıyıcıya su ile uygulanan basıncı azaltmak için kızak başının üzerine 16φ22 delik bulunmaktadır.

5. Ana mil parçası

Ana şaft, sinek tekerleği vs.'den oluşur. Bu tip hidrolik güç üretim ünitesi dört dayanaklı yapıyı benimser. Ana mil 45 # kalite karbon yapı çeliğinden imal edilmiştir. Disk tipi döküm sinek tekerleği geçici ayarı yaparken birimi sabitler. Değiştirilebilirliği sağlamak için ana şaftı ve kızağı düz tuşla bağlayın. Kolay kurulum için türbini ve jeneratörü yay bağlantı elemanı ile bağlayın.

6. Ana mil servis sızdırmazlığı

Ana mil servis sızdırmazlığı, ön kapaktan ana mil üzerinde bulunan salmastra takımıdır. Servis sızdırmazlığı yakın, sürtünme önleyici, basit, gözlemlemesi kolay, bakımı ve değiştirmesi kolaydır. Paslanmaz çelik mil kovanı, ana milin salmastra ile temas ettiği yere yerleştirilmiştir. Ambalaj takviyeli PTFE, sürtünme, korozyon önleyici malzemeden imal edilmiştir.

7. Taslak boru montajı

Taslak boru düzeneği, yayılan borudan, taslak boru dirseğinden ve taslak boru konisinden oluşur, su akışını daha düşük akıma yönlendirir, emme yüksekliğinde su akışının potansiyel enerjisinden yararlanır, kaçak çıkışındaki akışın ana kinetik enerjisini difüzyonuyla geri dönüştürür . Tüm bağlantı flanşı sızdırmaz hale getirilmeli, havanın çekme borusuna girmesini önlemek için su çekme derinliği 40 cm'den az olmamalıdır. Hava giriş cihazı: Kılavuz havası kısmi açıklık altındayken sabit bir şekilde çalışmasını sağlamak için dağıtıcı borunun üstünden kılavuz rayın altına kadar doğal hava doldurulur.

8. Servomotor düzeneği

Servomotor, çatal ve kulak piminden oluşur.

Vali yük değişmesine göre servo motor, çatal, kulak pimi ve kontrol halkası üzerinden kılavuz kanadın açılmasını ayarlar.

9. Basınç göstergesi ve vakum göstergesi

Basınç göstergesi, spiral durumda basıncı gözlemlemek için spiral durumda bulunur. Vakum göstergesi, egzoz suyunun vakum derecesini gözlemlemek için dağıtma borusunda bulunur. Boruların kapatılması ve açılması için musluklar manometre ve vakum ölçer borularında bulunacaktır.

10. Fren cihazı

2 pnömatik piston tipi fren uygular, servis basıncı 0,5 ~ 0,7 MPa'dır.

Fren için pnömatik prensibi benimseyin. Dikişsiz çelik borudan frene basınç kaynağı sağlayın, üniteyi durdurmak için uç tekerleği ovalamak için fren plakasını itin. Çalışma sırasında hava kaçağı olması durumunda, gevşek somunu anahtarla sıkmak veya sızdırmazlık malzemesini değiştirmek gibi çözmek için uygun yöntemi kullanın. Pistonun strok 25mm'dir. Sadece ünite hızı nominal hızın% 30'unun altına düştüğünde frenlemeyi benimseyin!

su türbini jeneratörü ünitesi

Fabrika testi

Koşucu Testi

kelebek vana

Şirket Bilgisi

Fuchun Sanayi Geliştirme Co, ltd Shenzhe küçük ölçekli hidroelektrik ekipmanları (50kw ila 50Mw) deneyimli bir üretim ve mühendislik şirketidir. İmalat ve EPC yüklenicisinin rolünü oynuyoruz ve tel ekipman ve hizmetlere su tedarik edebiliyoruz.

Müşterilere türbin, jeneratör ve kontrol ekipmanlarının tasarım ve imalatından kurulum, işletmeye alma ve devam eden onarım ve bakıma kadar eksiksiz bir paket sunuyoruz.

1. Su Türbini Jeneratörü Ünitesi Tasarımı ve TEDARİKİ
2. Hidroelektrik ekipman temini
3. Hidroelektrik projesinin fizibilite çalışması
4.Manufacture
5. kurulum ve denetim
6. Taahhüt ve Eğitim hizmeti
7. Hidroelektrik santrali rehabilitasyonu

8. Hidroelektrik santralı, tedarikten ayrıldı
9.Services

Tanınmış Tasarım

Profesyonel servis  

Başbakan Ürünler  

Prestijli Üretici

Fabrikamız, 18 atölye, 320'nin üzerinde ağır ve hassas üretim ve test makinesi, güney Çin'deki bilimsel araştırma geliştirme merkezi ve çeşitli test tesislerinin bulunduğu 560.000 metrekarelik araziyi kaplar. 50 yıllık endüstriyel deneyim ve uzmanlığımızın yanı sıra, ileri teknolojiyi sürdürmek ve yeni ürünler geliştirmek için bu alanda çeşitli araştırma kurumları ve üniversiteler ile de yakın ilişkiler kuruyoruz. 20'den fazla çeşit ürünümüze ulusal veya il teknik ilerlemesi ve mükemmel ürünler ödülleri verdik. ISO9001 kalite yönetim sistemi. Ürünlerimiz IEC standart ve CE gereksinimlerini karşılayabilir.

İmalat Makineleri

Yatay Torna, MC1363 silindirik taşlama makinesi, B1016A kaplama makinesi, İki nokta kapalı presleme makinesi, CQ5250 CNC Çift Kolonlu Dikey Torna, CNC Alev Kesme makinası, 500T Pres makinesi 500T, VacuumPressure Emprenye, reçineli kum ve benzeri üretim hattı

Paketleme ve nakliye

standart ihracat ambalaj, tahta sandık, yapısal çelik, denize uygun ambalaj

hizmetlerimiz

Genellikle yükleme işlemini yönlendiririz. Mühendisleri sahaya sevk edeceğiz (elektrik mühendisi, makine mühendisi, kontrol mühendisi ve ihtiyaca göre bir tercüman)

1. Su kafası: ___ M

2. Su akışı: ____ M3 / s

3. Frekans: 50 HZ / 60 HZ

4. jeneratör giden hat voltajı: __ kv

5. ızgara veya Off-grid tipi? (Şebeke tipi voltaj: ____ Kv)

İletişim bilgileri
Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen

İlgili kişi: fuchun

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)