Fuchun Sanayi Geliştirme Co, Ltd. Shenzhen

Ürüne değer katmak, kaliteyi ve hizmeti korumak

Tanınmış Tasarım, Profesyonel Hizmet, Birinci Sınıf Ürünler, Prestijli Üretici.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerBorulu türbin

100kW ~ 200kW Su Powered Türbin Küçük Hidro Jeneratör Yüksek Verimlilik

iyi kalite Pelton Hydro Turbine satış için
iyi kalite Pelton Hydro Turbine satış için
Bugün ilk kez ben şahsen teslim mal gördüm. Benim izlenimim görsel olarak çok olumlu, tüm ürünler çok iyi qualit vardır.

—— Crroudia

Biz ebrd bir çağrı aldı, onlar kurulumunuzu kontrol ve Gürcü müşteri, banka denizlerini çok memnun olduklarını söyledi

—— Brien

Ben sohbet şimdi

100kW ~ 200kW Su Powered Türbin Küçük Hidro Jeneratör Yüksek Verimlilik

Çin 100kW ~ 200kW Su Powered Türbin Küçük Hidro Jeneratör Yüksek Verimlilik Tedarikçi
100kW ~ 200kW Su Powered Türbin Küçük Hidro Jeneratör Yüksek Verimlilik Tedarikçi 100kW ~ 200kW Su Powered Türbin Küçük Hidro Jeneratör Yüksek Verimlilik Tedarikçi 100kW ~ 200kW Su Powered Türbin Küçük Hidro Jeneratör Yüksek Verimlilik Tedarikçi

Büyük resim :  100kW ~ 200kW Su Powered Türbin Küçük Hidro Jeneratör Yüksek Verimlilik

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FUCHUN
Sertifika: CE, IEC
Model numarası: GD008-WZ-100

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj, ahşap kutular, yapısal çelik
Teslim süresi: 12 ay 2 ay
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Nakit
Yetenek temini: Her yıl 600 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Türü: Borulu türbin Kapasite: 2x175kW
Anma su Kafa: 4.93 m Tasarım Deşarj: 4.1 m³ / s
Nominal hız: 375r / dakika

100kW ~ 200kW Mil-uzatma Borulu Su Türbini / Küçük Hidro Jeneratör Fiyat

1. Temel Veriler

madde

Parametre

Kapasite

1 x 175 kW

Anma kafa

4.93m

Anma Akışı

4,1 m3 / s

Francis Türbin

Türbin tipi

Mil-uzatma Borulu Türbin

Türbin Modle

GD008-WZ-100

Dönme hızı

375r / dakika

Koşucu Çapı

100cm

Koşucu Malzemesi

Paslanmaz Çelik (06Cr13Ni4Mo)

Rulman Soğutma Yolu

Su soğutma

Su Türbini Jeneratörü

Jeneratör Tipi

Senkronize et, Yatay

Jeneratör Modle

SFW175-16 / 990

Anma gerilimi

380V

Anma Güç Faktörü

0,8 (Geçiş)

Sıklık

50 Hz

Yalıtım sınıfı

F / F

Fren yolu

Petrol Frenleme (validen)

Uyarma sistemi

fırçasız

transformatör

380V - 11kV

Yardımcı ekipman

ana giriş vanası, vali, elektrik panelleri vb

Müşterilerin özel isteklerine göre başka boyutlar da mevcuttur.

GD008-WZ-100 tipi türbin

GD — Tübüler sabit kanatlı türbin;

008 — Koşucu kodu;

WZ - Yatay ana şaft;

100 - Nominal koşucu çapı, 100 cm

2. Türbin yapısı ve ana bileşeninin kısa tanıtımı

Ana bölüm :

   (i) Su giriş parçası montajı

        ( ii) Kılavuz yatak düzeneği

        ( iii) Dağıtımcı meclisi

        ( iv) Döner parça montajı

        ( v) Yolluk odası ve koni boru takımı

        ( vi) Tailrace parça montajı

        ( vii) Volan ve baskı yatağı aksamı

Yardımcı kısım :

        ( i) Otomasyon sistemi çizimi

        ( ii) φ 300 panel tipi manuel boşaltma vanası

2.1   Su Giriş Parçası Komplesi

Su giriş parçası montajı; giriş borusu astarı, sabit destek (bağlantı halkası dahil), ampul başlığı, kaldırma deliği kapağı vb.

Türbin sabit desteğinin çapı 1560 mm'dir ve tepedeki 500 x 650 mm'lik kare bir deliktir; bu da ampuldeki bileşenlerin takılması ve sökülmesi için kullanılır.

Temeldeki destek için sabit desteklerde iki alt ayak kullanılır. Kalma halkasının üst, alt sabit kılavuz kanadının içindeki bir delik olup, üst deliğin yağ, su borusu girişi ve alt borusu su, yağ tahliye çıkışıdır. Kılavuz yatak, kılavuz kanadın iç halkasının ön flanşına, türbin akışındaki yankı ağırlığı ve sabit destek ile tabana dinamik yük aktarımı ile birlikte monte edilecektir.

2.2 Kılavuz yatak takımı

Bu yapı, kurulumu ve bakımı kolay tek sıralı bilyalı makaralı rulman kullanır. Conta iskelet kauçuk yağı sızdırmazlık yapısı, kurulumu ve bakımı kolay olan basit toplam yapıdır.

2.3 Dağıtımcı

Dağıtıcı, türbinin iyi hidrolik performansını sağlamak için girilen koşucu su akışının dolaşım miktarını oluşturmak ve değiştirmek için kullanılır; ünite çıkışını değiştirmek için akış ayarının yapılması ve ayrıca normal ve yanlışlıkla kapanma için de kullanılır.

Bu düzenek şunları içerir: kılavuz kanat iç halkası, kılavuz kanat, kılavuz kanat dış halkası, kılavuz kanat kılıfı, kılavuz kanat kolu, kılavuz kanat bağlantı plakası, bağlantı plakası, kılavuz kanat kısa mili ve kontrol halkası.

2.3.1 16 adet hareketli kılavuz kanat vardır, malzeme ZG20SiMn'dir. Kılavuz kanat eksenel çizgisi ile türbin eksenel çizgisi, konik yüzey düzeni arasında 65 ° 'lik bir açı oluşturulur. Kılavuz kanat kanadı profili, kılavuz kanat açısı açısı 0-75 ° olacak şekilde alan bozulma profili olacaktır. Kılavuz kanat iki destek yapısıdır, kılavuz kanat iç halkası şaft halkası ile eşleşen düşük kılavuz kılıf, kılavuz kanat dış kovanına Üst şaft bileziğine basılacak ve kılavuz kanat dış halkası üzerine kılavuz kanat kovanı sabitlenmelidir. Kılavuz kanadı üst, alt manşon iyi aşınma direnci çelik geri kompozit malzeme kullanır ve su ile yağlanır. Kılavuz kanat contası O tipi lastik halka kullanır ve basınç halkası tarafından basılır. Kılavuz kanadın açılmasını sınırlamak için, kılavuz kanadın iç bileziğine limit pimi takılmalıdır.

2.3.2 Kılavuz kanat kolunun malzemesi ZG230-450'dir. Uç kapak kılavuz kanat koluna monte edilmiştir, uç kapağın ortasındaki cıvata, kılavuz kanadının üst, alt uç yüzeyinin uygun şekilde temizlenmesini sağlamak için kılavuz kanadının yüksekliğini ve dolgu halkasının kalınlığını ayarlamak için kullanılır.

  2.3.3    Kontrol halkası yuvarlanma sürtünme bilyalı yatak yapısında olmalı, kaynak parçalarını birleştirmeli, kontrol halkası kılavuz kanadının dış halkasına yerleştirilmeli ve servo motorla pim ile bağlanmalıdır. 16 hareketli kılavuz kancası servomotorla aynı anda döndürülebilir, daha sonra kontrol halkası, mafsal yatağı, bağlantı plakası, kılavuz kanatçığı bağlantı paleti, kılavuz kanatçığı kolu boyunca sürülebilir. Kılavuz kanat bağlantı plakası kılavuz kanat koluna kesme pimi ile bağlanmalıdır. Kılavuz kanadın döndüğü ve direnç kuvveti belirli bir değerin altına düştüğünde, kesme pimi kırılır ve sinyali gönderir, ardından kılavuz kancası bağlantı plakası, diğer bileşeni korumak için kılavuz kancası kolu ile düşecektir.

2.4 Döner Parça Montajı

Döner kısım, koşucu, ana şaft I, şaft kılıfı, ana şaft II, geçiş flanşı, koşucu konisi vs.'den oluşur. Döner kısım, potansiyel enerjiyi ve dinamik enerjiyi koşucu tarafından döner makine enerjisine aktarmak ve jeneratöre iletmek için kullanılır. Ana şaft, elektrik enerjisine transfer yapmak için döner kısım enerji aktarımı ve aktarımı rol oynar.

2.4.1 Koşucu

Runner, hidrolik gücü makine enerjisine aktarmak için kullanılan ve türbin performansında önemli bir rol oynayan türbinin kalbidir. Bu yüzden koşucu, ünitenin ekonomik ve kararlı çalışmasını sağlamak için yüksek verimli, iyi korozyon önleyici olacaktır. Koşucu bıçağı, tüm endeksleri dünya ileri seviyesine ulaşan, eksenel boru şeklindeki türbin GD008 koşucusunun en son araştırma meyvesini takip ederek tasarlanmıştır, koşucu gövdesinin malzemesi ZG230-450'dir ve koşucu bıçağının malzemesi ZG06Cr13Ni4Mo'dur, iyi korozyon önleyicidir ve gücü, +15 ° ' lik bıçak açısı . Profil, dalgalanma ve yüzey sertliği, türbinin yüksek verimliliğini sağlamak için bıçak işlenirken kesinlikle kontrol edilmelidir.

2.4.2 Ana mil I

Ana şaft I iyi karbon çeliği ile yapılır, bir ucu koşucuya, diğer ucu ise kılavuz yatağa bağlanır ve döner parçaya bir destek noktası sunar.

2.4.3 Ana mil II

Ana şaft II, 45 numaralı karbon çeliğinden yapılır, türbin ana şaftı ana şaft III ile radyal pim ve bağlantı cıvatası ile bağlanır. Ana şaft II ile ana şaft III arasında geçiş flanşı vardır, böylece kaçak ve ana şaft II sökülürken, jeneratörün hareket etmesine gerek kalmaz. Ana milin sızdırmazlık konumuna, ana milin ömrünü uzatmak için paslanmaz çelik kılıf kullanılır.

2.4.4 Koşucu konisi

Taşıyıcı koni, su akışının etkisinden kaçınmak ve hidrolik kaybını azaltmak için kullanılan dövme bir yapıya sahip olacaktır.

2.5 Kızaklı Oda ve Koni Borusu Montajı

Bu bölüm koşucu odası, koni boru, hareketli flanş, basınç halkası içerir. Kızak odası, koni boru çelik kaynaklı bir yapıdır. Hareketli flanş ve basınç halkasının malzemesi Q235-A'dır. Kurulumu ve bakımı kolay olması için, koşucu odası, koni borusu yarı yapıya sahip olacak, dirsek borusu ile dirsek borusu arasındaki hareketli flanş ve basınç halkası genleşme derzi rolünü üstlenecektir.

2.6 Tailrace parça montajı

Bu kısım dirsek borusu I, dirsek borusu II, kare çekme borusu, salmastra contası vs.

Dirsek boru, beton genleşme borusuna su akışını yönlendirmek için kullanılan çelik kaynak yapısı olacaktır. Su akışı, dirsek borusunda dönüyor, kesit şekli daire biçiminden dikdörtgene dönüyor. Hidrolik kaybını azaltmak için, dirsek borusundaki su akışı sadece akış yönünü değiştirir, hız değişmezken, dirsek borusunun her bir bölümünün alanı aynıdır.

Ana şaft, sızdırmazlık contasının ana şaft ve dirsek borusu arasındaki temas konumunda kullanıldığı dirsek borusundan geçer, salmastra, ana şafta zarar vermesi kolay olmayan küçük sürtünme faktörlü takviyeli PTFE'den yapılır.

2.7 Volan ve Baskı Yatağı Komplesi

Bu kısım 50150 radyal turma yatağı, ana mil II, volan, jeneratör tarafındaki kuplör, fren tertibatından oluşur.

Volan, sadece ayar süresi boyunca geçici stabilite ve frenleme için değil, aynı zamanda türbin tarafındaki kuplör olarak da kullanılır. Fren cihazı, yağ basıncı 0,50,7 MPa olan yağ fren yapısıdır .

2.8 Otomasyon Sistemi

2.8.1 Yağ sistemi

Baskı radyal yatağı kendinden sirkülasyonlu yağlamadır ve yağ seviyesinin, yağ seviyesi cihazı ve göstergesi tarafından gereklilikleri karşılayıp karşılamadığını gözlemler. Kılavuz yatak, düzenli olarak doldurulması gereken katı yağlama gresidir.

2.8.2 Su sistemi

Teknik su basıncı 0,150,25 MPa olacaktır . Bir tarafta, ünite su sistemi ana mil contasına ve çekme borusu contasına sunar, su giriş borusunda akış ek açıklayıcısı ve manuel valf bulunur; diğer tarafta ise, radyal yatağın soğutucusuna, akış tahliye vanasına ve su çıkış borusuna manuel valf takılmasına olanak tanır. Akış ek açıklayıcısı, su akışını kontrol etmek ve izlemek için ayarlanmıştır.

2.8.3 Diğer

( 1 ) makas pimi sinyal göstergesi (1-16 CJX) dağıtıcının her bir kesme pimi ve ayrıca bir kesme pimi sinyal cihazı için ayarlanmıştır.

( 2 ) Türbin girişine basınç ölçer (Y) takılmış ve koni borusunda basınç vakum ölçer (YZ) kullanılmıştır.

2.9 Φ300 Panel Tipi Manuel Tahliye Vanası

Panel300 Panel tipi manuel drenaj vanası, ünitenin bakımı sırasında vananın çapı 300 mm, 0,25 Ton ile su tahliyesi için beton çekme borusunun yatay bölümüne monte edilir.

Mil Uzatma Borulu Türbin Parçaları ve Jeneratör

türbin 1.JPGtürbin 2.JPGtürbin 3.JPG

runner.jpggenerator.JPG

Şirket Bilgisi

Fuchun Sanayi Geliştirme Co, ltd Shenzhe küçük ölçekli hidroelektrik ekipmanları (50kw ila 50Mw) deneyimli bir üretim ve mühendislik şirketidir. İmalat ve EPC yüklenicisinin rolünü oynuyoruz ve tel ekipman ve hizmetlere su tedarik edebiliyoruz.

Müşterilere türbin, jeneratör ve kontrol ekipmanlarının tasarım ve imalatından kurulum, işletmeye alma ve devam eden onarım ve bakıma kadar eksiksiz bir paket sunuyoruz.

1. Su Türbini Jeneratörü Ünitesi Tasarımı ve TEDARİKİ
2. Hidroelektrik ekipman temini
3. Hidroelektrik projesinin fizibilite çalışması
4.Manufacture
5. kurulum ve denetim
6. Taahhüt ve Eğitim hizmeti
7. Hidroelektrik santrali rehabilitasyonu

8. Hidroelektrik santralı, tedarikten ayrıldı
9.Services

Tanınmış Tasarım

Profesyonel servis  

Başbakan Ürünler  

Prestijli Üretici

.JPG
Fabrikamız, 18 atölye, 320'nin üzerinde ağır ve hassas üretim ve test makinesi, güney Çin'deki bilimsel araştırma geliştirme merkezi ve çeşitli test tesislerinin bulunduğu 560.000 metrekarelik araziyi kaplar. 50 yıllık endüstriyel deneyim ve uzmanlığımızın yanı sıra, ileri teknolojiyi sürdürmek ve yeni ürünler geliştirmek için bu alanda çeşitli araştırma kurumları ve üniversiteler ile de yakın ilişkiler kuruyoruz. 20'den fazla çeşit ürünümüze ulusal veya il teknik ilerlemesi ve mükemmel ürünler ödülleri verdik. ISO9001 kalite yönetim sistemi. Ürünlerimiz IEC standart ve CE gereksinimlerini karşılayabilir.

İmalat Makineleri

Yatay Torna, MC1363 silindirik taşlama makinesi, B1016A kaplama makinesi, İki nokta kapalı presleme makinesi, CQ5250 CNC Çift Kolonlu Dikey Torna, CNC Alev Kesme makinası, 500T Pres makinesi 500T, VacuumPressure Emprenye, reçineli kum ve benzeri üretim hattı.

.jpg

Paketleme ve nakliye

standart ihracat ambalaj, tahta sandık, yapısal çelik, denize uygun ambalaj

-1.jpg

hizmetlerimiz

Genellikle yükleme işlemini yönlendiririz. Mühendisleri sahaya sevk edeceğiz (elektrik mühendisi, makine mühendisi, kontrol mühendisi ve ihtiyaca göre bir tercüman)

Lütfen projenizin temel verilerini bize gönderin, sonra sizin isteğinize ve teklifinize göre özel tasarımı yapabiliriz:
1. Su kafası: ___ M

2. Su akışı: ____ M3 / s

3. Frekans: 50 HZ / 60 HZ

4. jeneratör giden hat voltajı: __ kv

5. ızgara veya Off-grid tipi? (Şebeke tipi voltaj: ____ Kv)

İletişim bilgileri
Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen

İlgili kişi: fuchun

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)