Fuchun Sanayi Geliştirme Co, Ltd. Shenzhen

Ürüne değer katmak, kaliteyi ve hizmeti korumak

Tanınmış Tasarım, Profesyonel Hizmet, Birinci Sınıf Ürünler, Prestijli Üretici.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFrancis Hydro Turbine

2x350kW Jeneratör Modern Steam Engine senkronize Fırçasız

iyi kalite Pelton Hydro Turbine satış için
iyi kalite Pelton Hydro Turbine satış için
Bugün ilk kez ben şahsen teslim mal gördüm. Benim izlenimim görsel olarak çok olumlu, tüm ürünler çok iyi qualit vardır.

—— Crroudia

Biz ebrd bir çağrı aldı, onlar kurulumunuzu kontrol ve Gürcü müşteri, banka denizlerini çok memnun olduklarını söyledi

—— Brien

Ben sohbet şimdi

2x350kW Jeneratör Modern Steam Engine senkronize Fırçasız

Çin 2x350kW Jeneratör Modern Steam Engine senkronize Fırçasız Tedarikçi
2x350kW Jeneratör Modern Steam Engine senkronize Fırçasız Tedarikçi 2x350kW Jeneratör Modern Steam Engine senkronize Fırçasız Tedarikçi 2x350kW Jeneratör Modern Steam Engine senkronize Fırçasız Tedarikçi

Büyük resim :  2x350kW Jeneratör Modern Steam Engine senkronize Fırçasız

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FUCHUN
Sertifika: CE, IEC
Model numarası: HLA153-WJ-50

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj, ahşap kutular, yapısal çelik
Teslim süresi: 12 ay 2 ay
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Nakit
Yetenek temini: Her yıl 600 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Türü: Francis türbini Kapasite: 2x350kW
Anma su Kafa: 31.3 m Tasarım Deşarj: 2x1.25m³ / s
Nominal hız: 750r/dak

2x350kW Küçük Su Türbini Jeneratör / Mikro Hidro Türbin Jeneratör

1. Temel Veriler

madde

Parametre

Kapasite

2 x 350kW

Anma kafa

31.3m

Anma Akışı

2 × 1,25 m3 / sn

Francis Türbin

Türbin tipi

Yatay Francis Türbin

Türbin Modle

HLA153-WJ-50

Dönme hızı

750R / dakika

Koşucu Çapı

50cm

Koşucu Malzemesi

Paslanmaz Çelik (06Cr13Ni4Mo)

Rulman Soğutma Yolu

Su soğutma

Mikro Su Türbini Jeneratörü

Jeneratör Tipi

Senkronize et, Yatay

Jeneratör Modle

SFW350-8 / 850

Anma gerilimi

0.4 kV

Anma Güç Faktörü

0,8 (Geçiş)

Sıklık

50 Hz

Yalıtım sınıfı

F / F

Fren yolu

Petrol Frenleme (validen)

Uyarma sistemi

fırçasız

transformatör

0.4kV ila 11kV

Yardımcı ekipman

Ana giriş valfi, vali, trafo, paneller, CT&PT, devre kesici ve benzeri

Müşterilerin özel isteklerine göre başka boyutlar da mevcuttur.

Türbin yapısı ve ana bileşeninin kısa tanıtımı

1 Su girişi parçaları

Su giriş parçaları kelebek vana, genleşme derzi, su giriş dirsekleri vb. ünite acil durumda ve türbin dağıtıcısı arızalı. Genleşme derzi kurulum hata telafisi için kullanılır ve bakım sırasında sökülmeye elverişlidir. Su giriş dirseği, bir ucunda genleşme derzi ile bağlantılı, suyu diğer ucunda spiral kutu ile birleştirerek, suyu spiral kutuya yönlendirir.

2 Spiral kılıf

Spiral kılıf, içinde sabit bir kılavuz pervane bulunan kaynak parçası dökümüdür. Spiral durum, suyun, su akışının girdap sayısı haline gelmesine ve çevre boyunca düzenli olarak kılavuz kanadın aparatına ve koşucusuna akması için su yönlendirilmesine neden olacaktır. Başlangıçta su doldururken havayı boşaltmak için spiral kutunun üstündeki hava tahliye vanasıyla donatılmıştır. Üniteyi bakım için kapattığınızda suyu tahliye etmek için tahliye vanası tabanda bulunur.

3 Türbin dağıtıcısı

Kılavuz kanatçığı, kılavuz kanatçığı kolu, şaft kovanı, ön kapak, arka kapak, vs.'den oluşur. Yük değişmesine bağlı olarak türbin boşalmasını ayarlamak için su akışının girdap sayısını oluşturabilir veya değiştirebilir. Aynı zamanda normal ve acil kapanma için kullanılır. 12 kılavuz kanadının şekli, boyutları, miktarı ve konumu, kabul edilen model türbinine benzer, su akışının çalışma sırasında titreşime neden olmamasını sağlar. Kılavuz kanadın aralık çemberin çapı 650 mm'dir. Kılavuz kanatçık, tam açılmadan neredeyse yüksüz açmaya kadar olan aralıktaki kendiliğinden kapanma eğiliminin hidrolik tork performansına sahiptir. Kılavuz kanadının maksimum açılması belirli bir marja sahip olacaktır. Durdurma bloğu her bir kılavuz kanadına sahiptir, kılavuz kanadın belirli aralıklarla sallanabilmesi için kontrol edilebilir ve kesme pimi kırıldığında diğer kılavuz kanatlarına çarpmaz. Kılavuz kanat, ZG06Cr13Ni4Mo'dan yapılmıştır, değiştirilebilir olmalıdır. Her kılavuz pervanesi tam olarak işlenir; Su sızıntısını azaltmak için bitişik kılavuz kanatların temas hattı kapanma durumunda tüm kılavuz kanatların mükemmel şekilde temas etmesini sağlamak için tamamlanmalıdır. Kılavuz kanat mili ve dağıtıcı mil yatakları kendinden yağlamalı kaymalı yataklardır; rulman ayakkabısı, çelik sırt kompleks malzemesini kullanır. Her kılavuz kanadının konumunu ön ve arka kapağa ayarlamak ve tutmak için kılavuz kancası kolu uç kapağı ve cıvatasını kullanın. Sızdırmazlık, akışı kesmek için üst kılavuz kanat şaftı üzerinde bulunur. Kontrol halkası ZG230-450'den yapılmıştır. Dairesel kılavuz ray ve yağlama performansına sahip kablolama plakası kontrol halkasının alt yüzeyinde bulunur. Kontrol halkası yeterli kuvvete ve sağlamlığa sahiptir, servomotorun dengesizlik stresi nedeniyle aşırı bükülme meydana gelmez.

4 koşucu

Runner bir bütün olarak dökülür ve kaynaklanır, taç, bant ve bıçak paslanmaz çelikten imal edilmiştir. ZG06Cr13Ni4Mo paslanmaz çelikten imal edilmiştir; Nominal çap φ500 mm, maksimum dış çap φ575 mm, yükseklik 387 mm'dir. Her kızak bıçağının şekli, standart GB / T 10969 “Hidrolik türbinlerin su geçiş bileşenleri için spesifikasyonlar” standardına göre işlenmelidir. Kızak, bağıl standartlara göre tahribatsız muayeneye tabi olarak özel şartnameye göre kaynaklanır ve ısıl işleme tabi tutulur. Yolluk, işlemeden sonra statik denge testine tabi tutulur.

5 Ana mil parçası

Ana şaft, sinek tekerleği vs.'den oluşur. Bu tip hidrolik güç üretim ünitesi dört dayanaklı yapıyı benimser. Ana mil 45 # kalite karbon yapı çeliğinden imal edilmiştir. Disk tipi döküm sinek tekerleği geçici ayarı yaparken birimi sabitler. Ana milin ana sızdırmazlığı, ön kapaktan geçen yerde bulunur. Ana sızdırmazlık elemanı paketleme tipindedir, sıkı ve erozyona dayanıklıdır, basit yapısı ile bakım ve değiştirme için uygundur. Paslanmaz çelik aşınma halkası, ana milin paketleme malzemesi ile temas ettiği yere yerleştirilmiştir. Ambalaj güçlendirilmiş PTFE kullanır, erozyona ve korozyona dayanıklıdır.

6 Taslak boru montajı

Taslak tüp düzeneği, taslak tüp dirseği ve taslak tüp konisinden oluşur, düşük akışa su akışını yönlendirir, emme yüksekliğinde su akışının potansiyel enerjisini kullanır, akışının ana kinetik enerjisini difüzyonu ile geri dönüştürür. Tüm bağlantı flanşı sızdırmaz hale getirilmeli, havanın çekme borusuna girmesini önlemek için su çekiş derinliği 30 cm'den az olmamalıdır. Hava giriş cihazı: Kılavuz havası kısmi açıklık altında olduğunda, türbinin düzenli çalışmasını sağlamak için çekme borusunun üstünden kılavuz rayın altına kadar doğal hava doldurulur.

7 Servomotor düzeneği

Servomotor ve çataldan oluşur.

Vali yük değişimine bağlı olarak servo motor ve çatal üzerinden kılavuz kanadın açılmasını ayarlar.

8 Basınç göstergesi ve vakum göstergesi

Basınç göstergesi, spiral durumda basıncı gözlemlemek için spiral durumda bulunur.

Vakum ölçer, vakum derecesini gözlemlemek için çekme borusu dirseğinde bulunur.

Borular, boruların kapatılıp açılması için basınç ölçer ve vakum ölçer borularına sahip olmalıdır.

9 Fren cihazı

2 pnömatik piston tipi fren uygular, servis basıncı 0,5 ila 0,7 MPa'dır.

Fren için pnömatik prensibi benimseyin. Hava kaynağı yüksek basınçlı hava deposundan kaynaklanmaktadır, dikişsiz çelik borudan frene sağlanmaktadır, üniteyi durdurmak için sinek tekerini ovalamak için fren bloğunu itiniz. Kullanmadan önce 3MPa yağ basıncı testi uygulayın, sızıntı olmadan 10 dakika tutun, sızıntı olması durumunda, somunu anahtarla sıkmak veya sızdırmazlık malzemesini değiştirmek gibi çözmek için uygun bir yöntem kullanın. Freni monte ettikten sonra, strok şalterinin normal temasını kapatmak, normal temasın açık olmasını sağlamak için No. 24'ü sıfırlama durumunda ayarlayın. Pistonun strok 25mm'dir. Sadece ünite hızı nominal hızın% 30'unun altına düştüğünde frenlemeyi benimseyin

Su Türbini ve Jeneratör

turbine.jpggenerator.jpg

transformatör

transformer.JPGpacking.jpg

Vali ve Elektrik Panoları

kontrol paneli.vali 1.jpgvali 2.jpg

Şirket Bilgisi

Fuchun Sanayi Geliştirme Co, ltd Shenzhe küçük ölçekli hidroelektrik ekipmanları (50kw ila 50Mw) deneyimli bir üretim ve mühendislik şirketidir. İmalat ve EPC yüklenicisinin rolünü oynuyoruz ve tel ekipman ve hizmetlere su tedarik edebiliyoruz.

Müşterilere türbin, jeneratör ve kontrol ekipmanlarının tasarım ve imalatından kurulum, işletmeye alma ve devam eden onarım ve bakıma kadar eksiksiz bir paket sunuyoruz.

1. Su Türbini Jeneratörü Ünitesi Tasarımı ve TEDARİKİ
2. Hidroelektrik ekipman temini
3. Hidroelektrik projesinin fizibilite çalışması
4.Manufacture
5. kurulum ve denetim
6. Taahhüt ve Eğitim hizmeti
7. Hidroelektrik santrali rehabilitasyonu

8. Hidroelektrik santralı, tedarikten ayrıldı
9.Services

Tanınmış Tasarım

Profesyonel servis  

Başbakan Ürünler  

Prestijli Üretici

.JPG
Fabrikamız, 18 atölye, 320'nin üzerinde ağır ve hassas üretim ve test makinesi, güney Çin'deki bilimsel araştırma geliştirme merkezi ve çeşitli test tesislerinin bulunduğu 560.000 metrekarelik araziyi kaplar. 50 yıllık endüstriyel deneyim ve uzmanlığımızın yanı sıra, ileri teknolojiyi sürdürmek ve yeni ürünler geliştirmek için bu alanda çeşitli araştırma kurumları ve üniversiteler ile de yakın ilişkiler kuruyoruz. 20'den fazla çeşit ürünümüze ulusal veya il teknik ilerlemesi ve mükemmel ürünler ödülleri verdik. ISO9001 kalite yönetim sistemi. Ürünlerimiz IEC standart ve CE gereksinimlerini karşılayabilir.

İmalat Makineleri

Yatay Torna, MC1363 silindirik taşlama makinesi, B1016A kaplama makinesi, İki nokta kapalı presleme makinesi, CQ5250 CNC Çift Kolonlu Dikey Torna, CNC Alev Kesme makinası, 500T Pres makinesi 500T, VacuumPressure Emprenye, reçineli kum ve benzeri üretim hattı.

.jpg

Paketleme ve nakliye

standart ihracat ambalaj, tahta sandık, yapısal çelik, denize uygun ambalaj

-1.jpg

hizmetlerimiz

Genellikle yükleme işlemini yönlendiririz. Mühendisleri sahaya sevk edeceğiz (elektrik mühendisi, makine mühendisi, kontrol mühendisi ve ihtiyaca göre bir tercüman)

Lütfen projenizin temel verilerini bize gönderin, sonra sizin isteğinize ve teklifinize göre özel tasarımı yapabiliriz:
1. Su kafası: ___ M

2. Su akışı: ____ M3 / s

3. Frekans: 50 HZ / 60 HZ

4. jeneratör giden hat voltajı: __ kv

5. ızgara veya Off-grid tipi? (Şebeke tipi voltaj: ____ Kv)

İletişim bilgileri
Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen

İlgili kişi: fuchun

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)