Fuchun Sanayi Geliştirme Co, Ltd. Shenzhen

Ürüne değer katmak, kaliteyi ve hizmeti korumak

Tanınmış Tasarım, Profesyonel Hizmet, Birinci Sınıf Ürünler, Prestijli Üretici.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFrancis Hydro Turbine

800kW Su Türbini Jeneratörü Hidrolik Ağır Çekiç 500r / dak

iyi kalite Pelton Hydro Turbine satış için
iyi kalite Pelton Hydro Turbine satış için
Bugün ilk kez ben şahsen teslim mal gördüm. Benim izlenimim görsel olarak çok olumlu, tüm ürünler çok iyi qualit vardır.

—— Crroudia

Biz ebrd bir çağrı aldı, onlar kurulumunuzu kontrol ve Gürcü müşteri, banka denizlerini çok memnun olduklarını söyledi

—— Brien

Ben sohbet şimdi

800kW Su Türbini Jeneratörü Hidrolik Ağır Çekiç 500r / dak

Çin 800kW Su Türbini Jeneratörü Hidrolik Ağır Çekiç 500r / dak Tedarikçi
800kW Su Türbini Jeneratörü Hidrolik Ağır Çekiç 500r / dak Tedarikçi 800kW Su Türbini Jeneratörü Hidrolik Ağır Çekiç 500r / dak Tedarikçi 800kW Su Türbini Jeneratörü Hidrolik Ağır Çekiç 500r / dak Tedarikçi 800kW Su Türbini Jeneratörü Hidrolik Ağır Çekiç 500r / dak Tedarikçi

Büyük resim :  800kW Su Türbini Jeneratörü Hidrolik Ağır Çekiç 500r / dak

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: FUCHUN
Sertifika: CE, IEC
Model numarası: HLA855-WJ-82

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj, ahşap kutular, yapısal çelik
Teslim süresi: 12 ay 2 ay
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Nakit
Yetenek temini: Her yıl 600 setleri
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Türü: Francis türbini Kapasite: 800kw
Anma su Kafa: 35m Tasarım Deşarj: 2X2.77m³ / s
Nominal hız: 500r/dk Kaçak malzeme: Paslanmaz Çelik (06Cr13Ni4Mo)

Hidrolik Ağır Çekiç ile 800kW Küçük Francis Su Türbini Jeneratörü

1. Temel Veriler

madde

Parametre

Kapasite

2 x 800KW

Anma kafa

35m

Anma Akışı

2 × 2,77 m3 / sn

Francis Türbin

Türbin tipi

Yatay Francis Türbin

Türbin Modle

HLA855-WJ-82

Dönme hızı

500r / dakika

Koşucu Çapı

82cm

Koşucu Malzemesi

Paslanmaz Çelik (06Cr13Ni4Mo)

Rulman Soğutma Yolu

Su soğutma

Su Türbini Jeneratörü

Jeneratör Tipi

Senkronize et, Yatay

Jeneratör Modle

/ 1430 SFW800-12

Anma gerilimi

6.3kV

Anma Güç Faktörü

0,8 (Geçiş)

Sıklık

50 Hz

Yalıtım sınıfı

F / F

Fren yolu

Petrol Frenleme (validen)

Uyarma sistemi

fırçasız

Türbin yapısı ve ana bileşeninin kısa tanıtımı
1. Su giriş parçaları
Su giriş parçaları kelebek vana, genleşme derzi, bağlantı borusu ve su giriş dirseğinden oluşur. Kelebek vana durması gerektiğinde üniteyi statik su ile kapatmak için kullanılır; ünite acil durumdayken ve türbin dağıtıcısı arızalandığında üniteyi kapatmak ve dinamik sudaki su akışını kesmek için de kullanılır. Genleşme derzi kurulum hatasını telafi etmek ve bakım kolaylığı için kullanılır. Su tahliye vanası alt kısmında bulunur.
2. Spiral durum
Spiral kılıf, içinde sabit bir kılavuz pervane bulunan kaynak parçası dökümüdür. Spiral durum, suyun, su akışının girdap sayısı haline gelmesine ve çevre boyunca düzenli olarak kılavuz kanadın aparatına ve koşucusuna akması için su yönlendirilmesine neden olacaktır. Başlangıçta su doldururken havayı boşaltmak için spiral kutunun üstündeki hava tahliye vanasıyla donatılmıştır.
3. Türbin dağıtıcısı
Kılavuz kanatçığı, kılavuz kanatçığı kolu, şaft kovanı, ön kapak, arka kapak, vs.'den oluşur. Yük değişmesine bağlı olarak türbin boşalmasını ayarlamak için su akışının girdap sayısını oluşturabilir veya değiştirebilir. Aynı zamanda normal ve acil kapanma için kullanılır. 16 kılavuz kanadının şekli, boyutları, miktarı ve konumu, kabul edilen model türbinine benzer, su akışının çalışma sırasında titreşime neden olmayacağından emin olmalıdır. Kılavuz kanadın aralık çemberin çapı 980 mm'dir. Kılavuz kanatçık, tam açılmadan neredeyse yüksüz açmaya kadar olan aralıktaki kendiliğinden kapanma eğiliminin hidrolik tork performansına sahiptir. Kılavuz kanadının maksimum açılması belirli bir marja sahip olacaktır. Durdurma bloğu her kılavuz kanadına sahiptir, kılavuz kanadın belirli aralıklarla sallanabilmesi için kontrol edilebilir ve kesme pimi kırıldığında ve kılavuz kanadınla kılavuz kanadın kolu arasındaki sürtünme tertibatı kullanım dışı olduğunda diğer kılavuz kanatlarıyla çarpmaz . Kılavuz kanat, ZG230-450'den yapılmıştır, değiştirilebilir olmalıdır. Her kılavuz kanadının hassas şekilde işlenmesi, bitişik kılavuz kanatlarının temas hattı, su sızıntısını azaltmak için tüm kılavuz kanadının kapanma durumunda mükemmel temasını sağlamak için bitmiş olacaktır. Kılavuz kanatlı mil ve dağıtıcı milindeki yataklar kendinden yağlamalı kaymalı yataklardır, yatak pabucu çelik geri karmaşık malzeme kullanır. Her kılavuz kanadının konumunu ön ve arka kapağa ayarlamak ve tutmak için kılavuz kancası kolu uç kapağı ve cıvatasını kullanın. Sızdırmazlık, akışı kesmek için üst kılavuz kanat şaftı üzerinde bulunur. Kontrol halkası bir bütün olarak çelik levha ile kaynak yapılır. Dairesel kılavuz ray ve yağlama performansına sahip kablolama plakası kontrol halkasının alt yüzeyinde bulunur. Kontrol halkası yeterli kuvvete ve sağlamlığa sahiptir, servomotorun dengesizlik stresi nedeniyle aşırı bükülme meydana gelmez. Karşı ağırlık destek üzerinde bulunur, kapatabilir

servo motorun hizmet dışı kalması durumunda kılavuz yerçekimi nedeniyle gider.
4. Koşucu
Runner bir bütün olarak dökülür ve kaynaklanır, taç, bant ve bıçak paslanmaz çelikten imal edilmiştir. ZG06Cr13Ni4Mo paslanmaz çelikten imal edilmiştir; Nominal çap 20820 mm, maksimum dış çap φ860 mm, yükseklik 437,5 mm'dir. Her kızak bıçağının şekli, standart GB / T 10969 “Hidrolik türbinlerin su geçiş bileşenleri için spesifikasyonlar” standardına göre işlenmelidir. Kızak, ASME standardına göre tahribatsız muayeneye tabi olarak özel şartnameye göre kaynaklanır ve ısıl işleme tabi tutulur. Yolluk, işlemeden sonra statik denge testine tabi tutulur. kızak üzerine su tarafından uygulanan basıncı azaltmak için kızak başının üzerine on beş DN22 deliği yerleştirilmiştir.
5. Ana mil servis sızdırmazlığı
Ana mil servis sızdırmazlığı, ön kapaktan ana mil üzerinde bulunan salmastra takımıdır. Servis sızdırmazlığı yakın, sürtünme önleyici, basit, gözlemlemesi kolay, bakımı ve değiştirmesi kolaydır. Paslanmaz çelik aşınma halkası, ana milin salmastra ile temas ettiği yere yerleştirilmiştir. Ambalaj takviyeli PTFE, sürtünme, korozyon önleyici malzemeden imal edilmiştir.
6. Ana mil parçası
Ana şaft, sinek tekerleği vs.'den oluşur. Bu tip hidrolik güç üretim ünitesi dört dayanaklı yapıyı benimser. Ana mil 45 # kalite karbon yapı çeliğinden imal edilmiştir. Disk tipi döküm sinek tekerleği geçici ayarı yaparken birimi sabitler. Değiştirilebilirliği sağlamak için ana şaftı ve kızağı düz tuşla bağlayın. Kolay kurulum için türbini ve jeneratörü yay bağlantı elemanı ile bağlayın.
7. Taslak boru montajı
Taslak boru tertibatı, bağlantı borusu, taslak boru dirseği ve taslak boru konisinden oluşur, su akışını daha düşük akıma yönlendirir, emme yüksekliğinde su akışının potansiyel enerjisinden yararlanır, kaçak çıkışındaki akışın ana kinetik enerjisini difüzyonuyla geri dönüştürür . Tüm bağlantı flanşı sızdırmaz hale getirilmeli, havanın çekme borusuna girmesini önlemek için su çekme derinliği 30 cm'den az olmamalıdır. Hava giriş cihazı: Kılavuz havası kısmi açıklık altında olduğunda, türbinin düzenli çalışmasını sağlamak için çekme borusunun üstünden kılavuz rayın altına kadar doğal hava doldurulur.

8. Servomotor düzeneği
Servomotor, çatal ve karşı ağırlıktan oluşur.
Vali yük değişimine göre servo motor, çatal, karşı ağırlık destek levhası ve kontrol halkası üzerinden kılavuz kanadın açılmasını ayarlar.
9. Basınç göstergesi ve vakum göstergesi
Basınç göstergesi, spiral durumda basıncı gözlemlemek için spiral durumda bulunur.

Vakum ölçer, vakum derecesini gözlemlemek için çekme borusu dirseğinde bulunur. Boruların kapatılması ve açılması için musluklar manometre ve vakum ölçer borularında bulunacaktır.
10. Fren cihazı
2 pnömatik piston tipi fren uygular, servis basıncı 0,5 ~ 0,7 MPa'dır. Fren için pnömatik prensibi benimseyin. Dikişsiz çelik borudan frene basınç kaynağı sağlayın, üniteyi durdurmak için çarkı sürmek için frene basın. Bu durumda
çalışma sırasında hava kaçağı var, gevşetmek için somunu anahtarla sıkmak veya sızdırmazlık malzemesini değiştirmek gibi uygun bir yöntem kullanın. Pistonun strok 25mm'dir. Sadece ünite hızı nominal hızın% 30'unun altına düştüğünde frenlemeyi benimseyin!
Alarm: Fren plakası metal asbest sürtünme plakasından yapılmıştır; takılması kolaydır. Periyodik olarak zamanında kontrol edip değiştirin.
11. Ana mil sızdırmazlık drenaj boruları: Ana mil sızdırmazlığından sızan su, türbin üzerinde bulunan yumuşak borudan boşaltılmalı, daha sonra kullanıcı tarafından hazırlanan çelik borudan çekme borusuna boşaltılmalıdır.

turbine.JPG

Aksesuarlar

rulman ve volankelebek vana. JPG

Şirket Bilgisi

Fuchun Sanayi Geliştirme Co, ltd Shenzhe küçük ölçekli hidroelektrik ekipmanları (50kw ila 50Mw) deneyimli bir üretim ve mühendislik şirketidir. İmalat ve EPC yüklenicisinin rolünü oynuyoruz ve tel ekipman ve hizmetlere su tedarik edebiliyoruz.

Müşterilere türbin, jeneratör ve kontrol ekipmanlarının tasarım ve imalatından kurulum, işletmeye alma ve devam eden onarım ve bakıma kadar eksiksiz bir paket sunuyoruz.

1. Su Türbini Jeneratörü Ünitesi Tasarımı ve TEDARİKİ
2. Hidroelektrik ekipman temini
3. Hidroelektrik projesinin fizibilite çalışması
4.Manufacture
5. kurulum ve denetim
6. Taahhüt ve Eğitim hizmeti
7. Hidroelektrik santrali rehabilitasyonu

8. Hidroelektrik santralı, tedarikten ayrıldı
9.Services

Tanınmış Tasarım

Profesyonel servis  

Başbakan Ürünler  

Prestijli Üretici

.JPG
Fabrikamız, 18 atölye, 320'nin üzerinde ağır ve hassas üretim ve test makinesi, güney Çin'deki bilimsel araştırma geliştirme merkezi ve çeşitli test tesislerinin bulunduğu 560.000 metrekarelik araziyi kaplar. 50 yıllık endüstriyel deneyim ve uzmanlığımızın yanı sıra, ileri teknolojiyi sürdürmek ve yeni ürünler geliştirmek için bu alanda çeşitli araştırma kurumları ve üniversiteler ile de yakın ilişkiler kuruyoruz. 20'den fazla çeşit ürünümüze ulusal veya il teknik ilerlemesi ve mükemmel ürünler ödülleri verdik. ISO9001 kalite yönetim sistemi. Ürünlerimiz IEC standart ve CE gereksinimlerini karşılayabilir.

İmalat Makineleri

Yatay Torna, MC1363 silindirik taşlama makinesi, B1016A kaplama makinesi, İki nokta kapalı presleme makinesi, CQ5250 CNC Çift Kolonlu Dikey Torna, CNC Alev Kesme makinası, 500T Pres makinesi 500T, VacuumPressure Emprenye, reçineli kum ve benzeri üretim hattı.

.jpg

Paketleme ve nakliye

standart ihracat ambalaj, tahta sandık, yapısal çelik, denize uygun ambalaj

-1.jpg

hizmetlerimiz

Genellikle yükleme işlemini yönlendiririz. Mühendisleri sahaya sevk edeceğiz (elektrik mühendisi, makine mühendisi, kontrol mühendisi ve ihtiyaca göre bir tercüman)

1. Su kafası: ___ M

2. Su akışı: ____ M3 / s

3. Frekans: 50 HZ / 60 HZ

4. jeneratör giden hat voltajı: __ kv

5. ızgara veya Off-grid tipi? (Şebeke tipi voltaj: ____ Kv)

İletişim bilgileri
Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen

İlgili kişi: fuchun

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)