Fuchun Sanayi Geliştirme Co, Ltd. Shenzhen

Ürüne değer katmak, kaliteyi ve hizmeti korumak

Tanınmış Tasarım, Profesyonel Hizmet, Birinci Sınıf Ürünler, Prestijli Üretici.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen

iyi kalite Pelton Hydro Turbine satış için
iyi kalite Pelton Hydro Turbine satış için
Bugün ilk kez ben şahsen teslim mal gördüm. Benim izlenimim görsel olarak çok olumlu, tüm ürünler çok iyi qualit vardır.

—— Crroudia

Biz ebrd bir çağrı aldı, onlar kurulumunuzu kontrol ve Gürcü müşteri, banka denizlerini çok memnun olduklarını söyledi

—— Brien

Ben sohbet şimdi

Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen

1 2 3 4 5
Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen
Fabrika Kapısı Toplantı Salonu Tasarım Konferansı Mühendisler Ofisi Atölye

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : FUCHUN
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 10million-50million
Yıl kurulan : 1978
İhracat p.c : 90% - 100%
Fuchun Industry Development Co, Ltd.shenzhen hidroelektrik santrali, rüzgar enerjisi sistemi ve güneş enerjisi santrali, tüm ihracat gücü projeleri, özellikle tasarım, üretim ve montaj ve işletme dahil olmak üzere Komple Güç Üretim Ekipmanları Komple Takımları ile ilgilenen deneyimli bir elektrik şirketidir. denetim, eğitim.

Fabrikamız hidroelektrik ekipman imalat faaliyetlerinde 60 yıldan fazla deneyime sahiptir. Günümüzde şirketin işi, küçük ve orta büyüklükteki hidroelektrik santrallerin (10kw-50Mw) hidro türbin ve jeneratör üretim, mühendislik, tasarım, tedarik ve inşaatını kapsamaktadır. Güç ekipmanı endüstrisinde birkaç fabrikaya yatırım yapmak için ya tamamen ya da diğer ortaklarla ortaklaşa sahibiz. Küçük rüzgar enerjisi jeneratörü ve güneş enerjisi santralleri, elektrik santralleri, elektrikle ilgili ekipman ve hidro türbin, rüzgar türbinleri, jeneratörler, transformatörler, elektrik kabloları, ağırlık kantarları, vinçler, boğa dozerleri, analiz tesisleri vb. İle ilgileniyoruz. Şirketimiz aynı zamanda mühendis ve teknisyenlerin de güçlü teknik gücüne sahip olduğumuz için küçük ve orta enerji üretim fabrikası danışmanlık işi sözleşmesini almaya isteklidir.

Şirket tarihinin 30 yılında, sadece yerli Çin için değil, aynı zamanda Pakistan, ABD, Kanada, Küba, Almanya, Avusturya, Türkiye gibi 30'dan fazla ülkeye ihracat yapan büyük bir hidro türbin jeneratörü montajı tasarladık ve ürettik. Kuzey Kore, Vietnam, Burma, Nepal, Norveç, İtalya, Danimarka, Belçika, Uruguay, Rusya, Gürcistan, Bulgaristan, Butan, Fransa, İngiltere vb.

Şirketimiz, iş birliği için bizimle iletişime geçmeleri için tüm dünyadaki tüm müşterileri, ortakları ve arkadaşları içtenlikle karşılamaktadır. Çabalarımızın bize ve kazan-kazan durumu getireceğine inanıyoruz.

İletişim bilgileri
Fuchun Industry Development Co.,Ltd. Shenzhen

İlgili kişi: Mr. Wu

Tel: 86-0755-88832333

Faks: 86-0755-27809820

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)